"לפני מספר חודשים סיימתי את לימודי בתוכנית CBT גלילי. היו אלו שנתיים מרתקות בהן הרחבתי את הידע הטיפולי בעזרתם של מגוון מרצים ומורים שרובם הגיעו ממחוזות רחוקים.
אהבתי את האווירה, היחסים הפתוחים עם הצוות המוביל של התוכנית ואת קרבתם של משתתפי התוכנית.
בין השנה הראשונה והשנייה ללימודים איבדנו את בננו, נדב, בסופת השלגים בנפאל.
החזרה ללימודים נתנה לי כוח להתמודד עם הכאב והגעגועים. בעיקר למדתי על הבחירה שיש לי בהתמודדות קשה ובלתי צפויה זו.
הגישה הקוגניטיבית-התנהגותית היא בעיקר דרך חיים.
ממליצה על התוכנית בחום!"
טובה שהם
עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות
"למדתי שפה חדשה עם מושגים משלה והיא הופכת להיות חלק ממני, מהאני האישי, הפרטי ומהאני המקצועי. המטפלים הטובים בתחום הגיעו מקרוב ומרחוק ללמד אותנו, עם נדיבות ולהט להעביר הלאה את עיקרי תורתם, מעוררי השראה ביצירתיות שלהם ומעוררים גם את הלהט בי, לטפל בכלי CBT  ולראות מול עיניי את הגולמי נהפך למגובש ומזוקק.
הטיפולים וההדרכה הנהדרת הוכיחו "שהנה זה עובד", מטופלים יוצרים שינוי בחייהם וגם הם מדברים בשפה החדשה.
קורס מומלץ לכל מטפל/ת, לרכישת כלים יישומיים בדרך טיפול נפלאה!"
מיכל וקסלר
עובדת סוציאלית

 
".. עולם תוכן שלם בעל שפה אחרת, חדשה, הפוגשת מקום וותיק ומוכר... השיטה מרחיבה את ההסתכלות, ההבנה והחשיבה, מספקת כלים חדשים לעבודה הטיפולית ומשכללת אותה. 
CBT פוגש את העבודה הסוציאלית בטבעיות רבה – מתחבר לערכי המקצוע ולפעולה המשמעותית ב"שטח" עם המטופלים ועם החברה שסביבם. ובמקום הפרטי והאישי שלי, אני יודעת שעברתי שינוי משמעותי בעקבות הלימודים ואני אוהבת את השינוי המתחולל בי!.."
עינב גפן-גלוזמן 
עובדת סוציאלית Msw, מכבי שירותי בריאות
 
"לימודים שהם גם דרך חיים!"
 
                                                                                                                                                                                  ש.י.
                                                                                                                                                      עובדת סוציאלית MA
"לימודי פסיכותרפיה בCBT במרכז משאבים, הייתה עבורי חוויה מעצימה ומפתחת, הן בתחום המקצועי והן בתחום האישי.
במהלך השנתיים של הלימודים, זכיתי לפגוש מרצים דינאמיים ויצירתיים, אשר ידעו להעביר את חומרי הלימוד בצורה יצירתית ובעיקר מעשית.
הלימודים, בשילוב עם הפקרטיקום וההדרכות, אפשרו לחוות את ההתאוריה-בפקרטיקה. ההתנסות הטיפולית, תוך כדי הלימודים, אפשרה מרחב של יישום החומר הלימודי כמטפלים, ובניית זהות מקצועית של מטפל.
החוויה הלימודית במשאבים נעימה, בגובה העניים ומונגשת לאנשי מקצוע מגוונים. 
ממליצה בחום". 
 
                    נוריאל זר, עו"ס
מטפלת CBT
ומתאמת סל שיקום-משרד הבריאות.
 
                                                                                                                                                                                  
"קורס ה –CBT  פתח בפני עולם טיפולי עשיר ועדכני. שמחתי על ההזדמנות לפגוש כאן בגליל את המרצים הטובים בתחומם מהמרכז. הרגשתי את תחושת השליחות וההתלהבות שהביאו עמם, את רצונם לצייד אותנו בידע העדכני ובכלים המעולים ביותר עבור המטופלים. זה אפשר לי להעניק את הטיפול המתאים לכל אדם, לסייע לו לפגוש שוב את כוחותיו, לחזור לתפקוד ולצמוח בכוח המחשבה, הגוף והדמיון – בדרך שלו. ממליצה בחום לכם המטפלים להצטרף ולהעשיר את הטיפול שאתם מעניקים למטופלים שלכם"
רקפת יצחק
עובדת סוציאלית
  ​ומטפלת ביופידבק 
"זכיתי להשתתף במחזור הראשון של לימודי CBT במשאבים. הקורס ומשתתפיו היו ברמה גבוהה מאוד. טובי המרצים בארץ בתחום הגיעו עד אלינו לצפון! מתחילת קורס שפת ה – CBT  הפכה לחלק משמעותי בחיי, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, ושדרגה אותם! ממליצה בכל פה לכל איש מקצוע כאן בצפון!"
הילה שבלמן
עובדת סוציאלית
מטפלת משפחתית
מחלקת רווחה מבואות חרמון
"התחלתי את התכנית לפני כשנתיים לאחר התנסות יעילה ואישית בהתערבות קצרה של CBT ובעקבות הדרכה ברוח ה – CBT לטיפול קבוצתי בילדים והוריהם. הטעימות האלה פתחו צוהר לגישה שלא רק שלא הכרתי, אלא הייתה לי עליה גישה שלילית מראש. אני שמחה שהסקרנות הובילה ללימודי ה - CBT.
הלימודים היו מעמיקים, מגוונים ומרתקים. כמעט כל תחום בחיינו קיבל מענה במסגרת לימוד שיטת הטיפול. המרצים היו מצויינים ונתנו לנו בנדיבות רבה מהידע והניסיון שלהם בגישת הטיפול. ההדרכה היתה מעולה וכללה אימון מתמיד בצורת החשיבה הקוגניטיבית-התנהגותית עם הסתכלות רחבה על טיפול בכלל. כמרפאה בעיסוק וכמטפלת בטמנות קיבלתי מתנה הן מבחינה מקצועית, ביכולת ממוקדת ויעילה בהתערבות עם הורים ועם הילדים עצמם. אך לא פחות חשוב מזה, הרגשתי איך אט-אט במהלך השנתיים האחרונות אני מסגלת לעצמי חלקים רבים מדרך המחשבה הסיביטיסטית בחיי האישיים עם הילדים שלי, עם בן זוגי, חברותיי והאנשים סביבי. אני מרגישה שהחזרתי לעצמי שליטה רבה יותר מעצם ההבנה כי לעולם, יש לי בחירה. אני יודעת שאצטרך להמשיך ולהתאמן תמיד, אך הנוף באופק וורוד מתמיד... חוץ מזה? היה כיף ללמוד יחד. הקבוצה הייתה נפלאה ונירה וזהבה היו שם תמיד. ממליצה בחום."
ענת שריר
מרפאה בעיסוק ומטפלת באמנות MA
 
Facebook
טלפון: 050-5277567 ,04-6000601​   |   דוא"ל: cbt@icspc.org  |  כתובת:  בניין משאבים, רח' עליית הנוער 7, קרית שמונה